telefon vymáhání pohledávek email vymáhání pohledávek
Otevřít menu
CREDIT MANAGEMENT a.s.
telefon vymáhání pohledávek +420 225 992 999     email vymáhání pohledávek recepce@creditmanagement.cz    
online formulář
Odkup pohledávek

Odkup pohledávek

Nechcete se zabývat vymáháním pohledávek? Nechcete investovat do soudních poplatků a čekat na peníze po dobu jejich vymáhání? Prodej pohledávek je řešení přímo pro Vás.

Nabídněte nám své pohledávky. Vyhodnotíme jejich bonitu a podle ní Vám nabídneme maximální možnou cenu pro prodej pohledávky.

Podívejte se, jak je to snadné...

Odkup dluhů
vymáhání pohledávek

Dobrý den, mám pohledávku, ale nechci čekat dlouho na peníze a nechci s pohledávkou mít už nic společného. Byl by možný prodej pohledávky?

Dobrý den, za pohledávku Vám nabídneme adekvátní cenu. Pošlete nám k ní informace, o které Vás požádáme, abychom cenu mohli zkalkulovat.

Nabízená cena se mi líbí a je pro mě výhodnější, než platit navíc ještě soudní poplatek a čekat, jestli se někdy něco vymůže. Chci realizovat prodej pohledávky.

Posíláme Vám smlouvu k postoupení pohledávky a po jejím podpisu a předání podkladů Vám odesíláme obratem peníze za pohledávku.

Od prvního kontaktu uplynuly dva týdny a já mám peníze na účtu a neztrácím čas řešením jejího vymáhání.

vymáhání dluhů
Zajistíme pro Vás prodej pohledávek.
nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím