telefon vymáhání pohledávek email vymáhání pohledávek
Otevřít menu
CREDIT MANAGEMENT a.s.
telefon vymáhání pohledávek +420 225 992 999     email vymáhání pohledávek recepce@creditmanagement.cz    
online formulář
Finanční vzdělávání dětí

Projekt pro základní školy

Divadelní představení:

„DĚTI, PENÍZE NEROSTOU NA STROMECH“

Myšlenka vzniku projektu se mi zrodila v hlavě ve chvíli, kdy jsem se setkala s panem Petrem Tesárkem, zakladatelem Divadelního spolku Ty-já-tr. Člověkem, jehož hlavním krédem je pomáhat. A kdo jiný potřebuje pomoci než naše děti?

Mgr. Lenka Zápotocká
Ředitelka správy pohledávek

Projekt „Děti, peníze nerostou na stromech!“ je projektem divadelním. Představuje interaktivní divadelní hru pro děti, v rámci níž by si děti měly osvojit základní principy nakládání s financemi. Cílem projektu je osvěta finančního vzdělávání dětí na základních školách a v dětských domovech. Projekt je neziskový. Naším cílem není zisk. Naším cílem je úspěšně a zábavně naučit děti, jaká je hodnota peněz, jak s nimi dobře nakládat již od útlého věku a jak přemýšlet o jejich zabezpečení do budoucna.

chci podpořit projekty pro děti

Hledáme další partnery projektu, kteří se budou chtít zapojit. Umíte něco, co může být v rámci tvorby či propagace projektu přínosné? Chcete finančně podpořit projekt, který má smysl? Pokud ano, kontaktujte nás, prosím. Děkujeme.

chci objednat představení pro školu

Chcete si představení objednat pro žáky vaší ZŠ nebo dětského domova? Neváhejte a prostřednictvím kontaktního formuláře nám zašlete žádost. Ozveme se Vám a domluvíme na podrobnostech.

REAKCE NA PŘEDSTAVENÍ:


Viera Holcmanová | vedoucí pedagog DD Počernice

Velice zdařilá akce, vhodně připravená i pro chápání dětí mladších věkových kategorií, formou divadelního vystoupení dvou učinkujících žen, kterým se podařilo děti stoprocentně zaujmout. Děti byly průběžně zapojovány do programu, dotazovány, mohly se pochlubit svými znalostmi, zkušenostmi z oboru finančnictví. Všichni zúčastnění se aktivně zapojovali do programu, chovali se vzorně, zaslouží si pochvalu.

Takže poděkování a pochvala patří jak našim dětem, tak především Vám, že jste dovedli připravit setkání, které děti zaujalo natolik, že ani neměly prostor a čas "zlobit", ale bylo to pro ně zajímavé a poučné.


Za Exekutorský úřad Praha 6, Mgr. Zuzany Sobíškové:

Finanční gramotnost vnímáme jako klíčový nástroj k zajištění dlouhodobé stability celé společnosti. Spojením divadelních prvků, interakce a moderního přístupu ke vzdělávání vznikl jedinečný projekt, který si klade za cíl zábavnou formou připravit našim dětem šťastnější budoucnost. Velký dík patří všem členům divadelního spolku Ty-já-tr, bez jejichž poutavého ztvárnění tématu a citlivého přístupu by projekt neměl šanci uspět. Tou nejlepší recenzí představení „Peníze nerostou na stromech" byly děti samotné a jejich rozzářené obličeje. Jsme velmi rádi, že jsme se mohli na projektu podílet a touto inovativní cestou pomáhat našim dětem.

finanční gramotnost dětí
finanční vzdělání dětí
finanční vzdělávání dětí
partneři finanční vzdělávání dětí
video finanční vzdělávání dětí
video finanční vzdělávání dětí
nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím