telefon vymáhání pohledávek email vymáhání pohledávek
Otevřít menu
CREDIT MANAGEMENT a.s.
telefon vymáhání pohledávek +420 225 992 999     email vymáhání pohledávek recepce@creditmanagement.cz    
online formulář
Školení finance

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Provozovatelem těchto internetových stránek je společnost CREDIT MANAGEMENT a.s., spisová značka:, B 11165 vedená u Městského soudu v Praze, Sídlo: Praha 3 - Žižkov, Táboritská 1000/23, PSČ 13000, Identifikační číslo: 26909910.

Ochrana osobních údajů je provozovatelem poskytována v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále též „ZoOU“).

Prohlašuji tímto, že souhlasím se zpracováním osobních údajů o své osobě, v rozsahu, v jakém jsem je poskytl provozovateli těchto internetových stránek (dále též „osobní údaje“). Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Souhlasím se zpracováním osobních údajů provozovatelem jakožto správcem ve smyslu ZoOU, a to pro účely plnění povinností vyplývajících z platných a účinných právních předpisů a k marketingovým účelům. Zpracováním osobních údajů je provozovatel oprávněn za podmínek uvedených v ZoOU. Beru také na vědomí, že jsem seznámen/a se svými právy dle § 11 a 21 zák., č. 101/2000 Sb., tj. zejména, že poskytnutí údajů je dobrovolné, svůj souhlas mohu kdykoli bezplatně písemně na adrese provozovatele odvolat a v případě potřeby se mohu v souladu s výše uvedeným zákonem obrátit přímo na provozovatele nebo na úřad pro ochranu osobních údajů.

Provozovatel nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k osobním údajům a tyto osobní údaje zneužijí nebo je zpřístupní jiným osobám. Provozovatel může využívat obsah a osobní údaje za účelem zlepšování služeb. Osobní údaje provozovatel může používat také ke komunikaci s uživatelem, například při podávání informací.

nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím